Рекламні послуги

Створення сайту

Що таке створення сайту?

Створення сайту - це не просто створення гарного вигляду. Створення веб-сайту - це багатогранний процес, який повинен реалізувати усі цілі, які ставляться перед веб-сайтом. Створення сайту повинно враховувати не лише технічні чи графічні вимоги. Цей процес повинен враховувати усі можливі знання у сфері веб-реклами. Лише тоді такий веб-сайт зможе приносити користь та виконуватиме покладені на нього завдання.

Чому потрібне створення сайту?

Створення сайту - це початок ведення інтернет-реклами. Без власного веб сайту інтернет-реклама в кращому випадку буде зводитись до реклами ваших контактних даних або найменувань. Така реклама не може вказати на ваші переваги, повністю розказати про ваші товари або послуги. Також інтернет-реклама без веб-сайту може призвести до того, що ви лише розрекламуєте продукт, товар або послугу в цілому, але не привернете клієнтів конкретно до вашої компаніїї.

Тому створення веб-сайту - це однин з найважливіших етапів у інтернет-рекламі. Також це один з найвідповідальніших етапів, оскільки від нього залежить весь ефект від подальших рекламних заходів. Ось чому ми рекомендуємо створювати веб-сайти лише у професіоналів, які знаються не лише на створенні сайтів, але й на інтернет-рекламі.

Детальніше про створення веб-сайтів

Просування сайту

Що таке просування сайту?

Просування сайту - це процес його популяризації в мережі. Просування включає різні заходи і засоби для покращення позицій в пошукових системах, нарощення кількості посилань та збільшення популярності сайту в цілому. Просування сайту краще починати ще на етапі його створення, наприклад використовуючи SEO-оптимізацію базового контенту. Завдяки цьому можна уникнути зайвих затримок в часі та фінансових витрат.

Чому потрібне просування сайту?

Без просування сайту ваш веб-сайт просто існує. Так, він гарний. Так, ви витратили багато часу на його створення. Так, він дорого вам обійшовся. Але він не приносить користі, не оправдовує покладених на нього надій, в решті решт не відпрацювує витрачені інвестиції.

Тому просування веб-сайту - дуже важливий етап інтернет-реклами. Завдяки йому ви отримуєте ключові позиції в пошукових системах, збільшуєте кількість відвідувачів вашого сайту і деякі з них стають вашими клієнтами.

Детальніше про просування сайтів

Комплексна інтернет-реклама

Що таке комплексна інтернет-реклама?

Комплексна інтернет-реклама - це сукупність усіх можливих методів реклами в інтернеті та інколи поза ним (офлайн). До такого комплесного рішення може входити: SMM (просування у соціальних мережах), класичне просування сайту, оптимізація нового контенту для сайту, відеореклама, розміщення статтей, банерна реклама, лінкбілдинг, а також різна офлайн реклама, як от розповсюдження флаєрів та візиток, представництво на міжнародних виставках чи будь-що інше, що допоможе у просуванні вашого бізнесу.

Чому потрібна комплексна інтернет-реклама?

Без комплексної інтернет-реклами ваш веб сайт може мати непоганий вигляд та непогані позиції в пошукових системах. Але це не гарантує клієнтів, продажі, конверсії і т.д. Для цього потрібно працювати з кінцевим користувачем. Це і є мета комплексної інтернет-реклами. Вона націлена на нарощення саме клієнтської бази, а не просто відвідувачів.

Наприклад:

  • Просування в соціальних мережах приносить не просто відвідувачів, а цільових відвідувачів, які в майбутньому можуть стати клієнтами.
  • Ненав'язливі методи реклами (такі як пасивне розповсюдження візиток і флаєрів) набагато ефективніші і менш затратні, ніж нав'язливі методи. Тобто, якщо ви друкуєте 1000 флаєрів і розповсюджуєте їх ненав'язливо, то майже кожен, хто взяв флаєр - цільова особа. Якщо ви друкуєте 10 000 флаєрів і розповсюджуєте їх на вулицях, то більшість із витрачених вами грошей опиняться в смітниках по цілому місту.

Детальніше про комплексну інтернет-рекламу