Просування сайтів

SEO-відділ:
Запитання щодо просування сайтів

e-mail:
skype:
(097) 47 60 545
(093) 69 40 372

contact [at] biz-info [dot] com [dot] ua
biz-info.com.ua

Що таке просування сайту?

Просування сайту складається з декількох етапів:

  • внутрішня оптимізація сайту під пошукові системи (SEO)
  • зовнішня оптимізація сайту
  • збільшення репутації сайту
  • просування сайту за обраними ключовими словами та фразами

SEO оптимізація сайту

Внутрішня оптимізація сайту - це процес створення або зміни вмісту сайту таким чином, щоб пошукові системи сприймали його найкраще. Оптимізацію сайту найкраще проводити відразу під час процесу створення сайту. Але в тому випадку, коли сайт вже створений і потребує просування, пошукова оптимізація - один з найголовніших кроків у процесі розкрутки сайту.

Хоча оптимізація сайту - це частина процесу просування, однак ми пропонуємо також внутрішню оптимізацію сайту як окрему послугу для вже створеного сайту.

Зовнішня оптимізація сайту

Зовнішня оптимізація сайту - це необхідний процес, який проводиться після внутрішньої оптимізації. Зовнішня оптимізація сайту впливає на те, на яких позиціях в результатах пошуку знаходитиметься сайт.

Збільшення репутації сайту

Збільшення репутації сайту - це дії, направлені на покращення сприйняття та довіри до сайту. Більша репутація сайту покращить його позиції в порівнянні з сайтами конкурентів та іншими сайтами.

Просування сайту за обраними ключовими словами та фразами

Просування сайту за обраними ключовими словами безпосередньо покращує позиції в результатах пошуку за конкретними запитами. Ключові слова і фрази поділяються за конкуренцією та популярністю. Найкраще просувати сайт за низькоконкурентими але високочастотними запитами. Ціна на просування сайту залежить від ключових слів, які ви оберете.

Ціна просування сайту

Ціна просування сайту в загальному залежить від багатьох факторів:

  • оптимізованість сайту
  • система управління
  • репутація сайту
  • теперішня ситуація з просуванням

Ми розуміємо, що хотіли б тут побачити конкретні цифри стосовноціни просування. Проте це дійсно неможливо. Ціна на просування сайту може коливатись від $100 до $500 в місяць, інколи навіть виходити за ці межі. Але ваш проект все рівно унікальний і ціна його просування може бути відома лише після його аналізу. Тим часом ви можете ознайомитись з нашою ціновою політикою в загальному насторінці "Обгрунтування цін".