Обгрунтування цін на послуги з інтернет-реклами

Хочете дізнатись ціни на послуги?
Зв'яжіться з нами

Чому ціни на інтернет-рекламу, створення та просування сайтів в нашому агентстві обгрунтовані?

З чого складається ціна?

Ціна послуги складається з усіх витрат, які існують в процесі її надання. Це проста схема. При цьому ми відмовились від прибутку та зменшили усі можливі витрати (наприклад, оренда дорогого офісу) для того, щоб ціни для наших клієнтів були приємними.

Витрати

Витрати в будь-якій послузі складаються із зарплати усім працівникам, які залучені до її надання, та інших поточних витрат.

Наприклад, якщо над вашим проектом працює команда із 3-х осіб протягом 1 місяця, то ціна складається із місяної зарплати 3-х осіб з урахуванням податків та поточних витрат.

Це означає, що замовити ті ж послуги за менші гроші просто неможливо. Наша команда не вірить, що хтось надасть вам якісніші послуги за менші гроші.

Дешеве створення та просування сайтів

Сьогодні існує багато пропозицій в стилі "Сайт за 2 дні", "Інтернет-магазин за $200", "Сайт-візитка за 300 грн". При таких умовах над вашим проектом будуть працювати:

  • учні, студенти, початківці
  • працівники без досвіду і знань
  • студії-одноденки, фірми з однієї людини

В будь-якому випадку ви ризикуєте отримати послуги, які не принесуть жодної користі. В результаті ви витратите цінний час та загубите гроші. Багато наших клієнтів мали гіркий досвід з попередніми виконавцями, а наше агентство бувало подекуди 3-ою, 4-ою фірмою, що виконувала необхідні роботи. На жаль, це реальність.

Переваги замовлення послуг у нас

Детальніше про наші переваги ви можете прочитати на сторінці "Про нас". Проте тут ми хотіли б навести ті переваги, які стосуються цінової політики.

Наші переваги

  • зменшені витрати на утримання агентства
  • високий професійний рівень спеціалістів без космічних зарплат
  • велика частка безкоштовних послуг (таких як консультації, аналітика, копірайтинг, базова SEO-оптимізація та ін.)

Люди кажуть, що з нами в загальному приємно працювати.