Як збільшити Alexa Rank?

Що таке Alexa Rank?

Alexa Rank - це всесвітньо відомий показник оцінки якості сайту. PR і Alexa Rank є основними показниками якості сайту, які використовуються по цілому світі.

Alexa Rank залежить від відвідуваності сайту та його віку. Цей показник є свого роду всесвітнім рейтингом сайтів, в якому кожен сайт має свій порядковий номер. Тому чим менше значення Alexa Rank, тим якісніший сайт.

Alexa Rank обчислюється на основі кількості відвідувачів, які у своєму браузері мають встановлений Alexa Bar (Toolbar, Alexa Extension). Тобто, загальна кількість відвідувачів може бути достатньо високою, але це не обов'язково означає зростання Alexa Traffic Rank.

Як визначити Alexa Rank

Накраще визначити Alexa Rank вашого сайту на офіційному сайті www.alexa.com, ввівши ваш домен в полі для пошуку. Або за прямим посиланням, наприклад http://www.alexa.com/siteinfo/biz-info.com.ua.

Як підняти Alexa Rank?

  1. Встановіть Alexa Toolbar собі та порадьте іншим встановити його. http://www.alexa.com/toolbar
  2. Намагайтесь збільшити популярність і відвідуваність вашого сайту. Alexa Rank напряму залежить від кількості відвідувачів.
  3. Для того, щоб залучити відвідувачів, в яких встановлено Alexa Toolbar, намагайтесь розміщувати посилання на свій сайт на закордонних сайтах та на різноманітних форумах веб-розробників, сайті підтримки вашої CMS і т.д.
  4. Встановіть на своєму сайті віджет від Alexa. http://www.alexa.com/siteowners/widgets
    Ось приклад такого віджета:

  5. Створити англомовну версію сайту, яка принесе трафік з-за кордону, де у багатьох встановлено Alexa Toolbar

1344
Рейтинг: 5 (голосів: 1)