Клапан притоку свіжого повітря

Клапан притоку свіжого повітря потрібний для подачі повітря із зовні в приміщення в комплексі систем вентиляції, при цьому має бути змонтований примусовий витяг.

Клапан притоку свіжого повітря є пристроєм для припливу повітря з вулиці. Цей клапан не встановлюється у віконні конструкції. Клапан можна встановлювати в будь-якому місці вашої квартири або вдома, при цьому не псувати вікно і не погіршувати тепло- і звукозахисні характеристики вікон.

Клапан притоку свіжого повітря має явні переваги над провітрюванням, а також клапанами, що монтуються у вікно:

  • клапан не порушує конструкції вікна;
  • клапан не потребує постійного регулювання, чи закриття його під час грози;
  • клапан запобігає потраплянню комах (комарів, ос, мух);
  • клапан необхідний для достатнього повітрообміну, щоб у приміщеннях не сконцентровувалось затхле повітря, а також надлишок вологи;
  • клапан можна змонтувати в зовнішній стіні, що не мають вікон.

Якщо розглядати конструктивні особливості, то клапан – це пластикова трубка. Довжину труби клапана ми регулюємо відносно товщини зовнішньої стіни, куди монтуватиметься клапан. Змонтована труба клапана із зовнішнього боку закривається спеціальними вентиляційними решітками що дозволяють монтаж труби з середини. У трубу поміщається теплошумоізоляційнний матеріал. У приміщенні встановлюється пластиковий оголовок клапана, що містить фільтр та заслінку, якою можна регулювати кількість подачі повітря ззовні. Для регулювання потоку повітря через клапан на оголовці є спеціальне руків'я або шнур. Взимку на клапані не утворюється ніякого конденсату.

Монтаж клапана притоку свіжого повітря

Клапан монтують як правило в житлових кімнатах, кімнатах, де часто буває багато людей, кімнатах із каміном, а також санвузлах, кухнях, коридорах і тому подібне. Клапан розміщують в зовнішній стіні над вікном або трохи вище за середину вікна.   При такому розміщенні клапана притік повітря потрапляє в область опалювання, а    сам клапан буде не видний, наприклад, за шторою.
При установці клапана притоку свіжого повітря в приміщенні, де є витяг, його потрібно розміщувати як найдалі від витягу з метою уникнення зациклення циркулюючого повітря.

Зовнішня вентиляційна решітка з сіткою

Зовнішня решітка клапана служать захистом від комах, листя і так далі. Вона являє собою грати з похилими лопатями, що запобігають попаданню атмосферних опадів всередину труби клапана. З внутрішньої сторони грат клапана установлена дрібна сітка.

Пластиковий канал (труба)

Пластиковий канал призначений для руху повітря зовні всередину. Ззовні труби розташовується тепло-шумоізоляція.

Внутрішній оголовок клапана

Дана частина клапана працює як регулятор і служить для розподілення повітря. Він виготовлений із міцного, стійкого до перепадів температур пластика. Внутрішній оголовок складається з лицьової панелі із регулятором діафрагми, фільтру, та фланцю.
Внутрішня частина оголовка щільно вставляється в пластиковий канал і через прокладення ущільнювача гвинтами кріпиться до стіни. Вузол регулювання дозволяє відкривати і закривати діафрагму можна за допомогою регулятора або шнура. Лицьова панель знімна має шкалу показуючу міру відкриття заслінки. За допомогою регулюючої ручки можна легко відкривати і закривати діафрагму.

Замовити клапан притоку свіжого повітря


4045
Рейтинг: 4.9 (7 votes)