Плати лише за реальних клієнтів!

Відтепер на Biz-Info є можливість платити лише за перегляди вашого оголошення, а не фіксовану ціну в місяць.

Таким чином ціна реклами пропорційна ефекту від неї. Ви платите лише за реальні відвідування.

Зареєструвати пакет Зареєструвати оголошення

Як скористатись пропозицією?

Дана пропозиція актуальна для наступних пакетів: "VIP" та "Оголошення+".

Для того, щоб встановити тип оплати необхідно обрати потрібний варіант у полі "Вид оплати", що в самому кінці форми для замовлення пакету. Також потрібно вказати суму, на яку ви плануєте поповнити рахунок.

Як відбувається оплата?

Для кожного конкретного оголошення створюється рахунок, в якому зберігається певна кількість коштів. Клієнт кладе на цей рахунок довільну суму, після чого розпочинається публікація його оголошення. Повернути кошти, які були покладені на рахунок - неможливо. Проте немає жодних обмежень для мінімальних платежів.

Під час кожного перегляду сторінки з оголошенням з рахунку стягується відповідна ставка (ціни на кожний пакет можна переглянути на сторінці "Реклама на сайті"). Крім цього, кошти стягуються лише при перегляді оголошення незареєстрованими користувачами - тобто реальними відвідувачами, а отже і майбутніми клієнтами.

При цьому не має значення те, з якого джерела відвідувачі потрапили на сторінку з оголошенням - чи з інших сторінок Biz-Info, через банерну рекламу чи через пошукові системи.

Переваги

  1. Оплата лише за реальні перегляди
  2. Жодних мінімальних платежів. Клієнт може поповнити рахунок на будь-яку зручну суму
  3. Клієнт не платить за період часу, коли оголошення ще не пройшло індексацію в пошукових системах, а отже ще не приносить користі

Як дізнатись залишок на рахунку?

Для того, щоб дізнатись суму на рахунку, введіть ID вашого оголошення та натисніть ОК